Aktualności

25 sierpnia 2020 10:56 | Aktualności

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

 w tym roku nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich klas.  1 września 2020 r. o godzinie 8.00 odbędą się spotkania uczniów wraz z wychowawcami. Przekazane zostaną uczniom wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wznowienia zajęć. Przy sprzyjających warunkach pogodowych spotkania odbędą się na dziedzińcu szkoły i boisku szkolnym. W razie deszczu spotkania odbędą się w klasach. Wychowawcy klas będą kierowali uczniów i rodziców do odpowiednich sektorów i klas.

Przydział wychowawstw:

klasa I – p. Roman Galant

klasa II  – p. Iwona Seroczyńska

klasa III – p. Wioletta Czajkowska

klasa IV – p. Joanna Woźniak

klasa V – p. Krzysztof Jaszczyk

klasa VI – p. Aleksandra Zalewska

klasa VII – p. Katarzyna Wlazło

klasa VIII – p. Teresa Majchrzak

Dbając o bezpieczeństwo dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych i ich rodziców ustala się różne godziny spotkań z opiekunami grup w budynku oddziałów przedszkolnych.

Grupa dzieci 3-4 letnich spotka się z p. Ewą Dzwonkowską o godz. 8:00.

Grupa dzieci 5-6 letnich spotka się z p. Faustyną Domiziak o godz. 9:00.

Ze względu na dużą liczbę dzieci zapisanych do oddziałów przedszkolnych ustalono, że dzieci 5-letnie, które po raz pierwszy będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego lub w roku ubiegłym przychodziły sporadycznie przydzielone zostały do grupy dzieci młodszych.

 W związku z zapytaniami informujemy, że przygotowujemy wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COViD-19 na terenie naszej Szkoły zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN. Będą one umieszczone na stronie internetowej szkoły oraz przesłane do Państwa za pomocą e-dziennika.

Prosimy się z nimi zapoznać i bezwzględnie stosować dla bezpieczeństwa całej naszej społeczności szkolnej.

 

 

Przeczytano: 331 razy. Wydrukuj|Do góry