Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej - Klasa I

Wychowawca

Iwona Seroczyńska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 język angielski klasa I Aleksandra Zalewska
08:25 - 09:20 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
09:30 - 10:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
10:35 - 11:20 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
11:30 - 12:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
12:25 - 13:10 świetlica klasa I Wioletta Czajkowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Iwona Seroczyńska
08:35 - 09:20 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
09:30 - 10:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
10:35 - 11:20 religia Marzena Kmieciak
11:30 - 12:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
12:25 - 13:10 świetlica klasa I Iwona Seroczyńska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 świetlica sala informatyczna Krzysztof Jaszczyk
08:35 - 09:20 świetlica sala informatyczna Krzysztof Jaszczyk
09:30 - 10:15 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Iwona Seroczyńska
10:35 - 11:20 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
11:30 - 12:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
12:25 - 13:10 język angielski klasa I Aleksandra Zalewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 mali odkrywcy Jolanta Kowalewska
08:35 - 09:20 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
09:30 - 10:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
10:35 - 11:20 religia Marzena Kmieciak
11:30 - 12:15 mali odkrywcy klasa I Jolanta Kowalewska
12:25 - 13:10 świetlica klasa VI Wioletta Czajkowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 świetlica klasa II Iwona Seroczyńska
08:35 - 09:20 świetlica klasa I Wioletta Czajkowska
09:30 - 10:15 informatyka sala informatyczna Krzysztof Jaszczyk
10:35 - 11:20 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
11:30 - 12:15 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant
12:25 - 13:10 edukacja wczesnoszkolna klasa I Roman Galant