Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej - Klasa VII

Wychowawca

Teresa Majchrzak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 historia klasa VII Monika Pokorska
08:35 - 09:20 chemia klasa VII Katarzyna Flisiak
09:30 - 10:15 język polski klasa VII Katarzyna Wlazło
10:35 - 11:20 plastyka Joanna Woźniak
11:30 - 12:15 matematyka klasa VII Teresa Majchrzak
12:25 - 13:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Galant
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Galant
14:15 - 15:00 świetlica sala informatyczna Krzysztof Jaszczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:35 - 08:25 fizyka klasa VII Katarzyna Flisiak
08:35 - 09:20 język angielski klasa VII Aleksandra Zalewska
09:30 - 10:15 religia Marzena Kmieciak
10:35 - 11:20 chemia klasa VII Katarzyna Flisiak
11:30 - 12:15 biologia klasa VII Katarzyna Flisiak
12:25 - 13:10 matematyka klasa VII Teresa Majchrzak
13:20 - 14:05 geografia klasa VI Aneta Męcina
14:15 - 15:00 świetlica sala informatyczna Iwona Seroczyńska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 historia klasa VII Monika Pokorska
08:35 - 09:20 matematyka klasa VII Teresa Majchrzak
09:25 - 10:15 język polski klasa VII Katarzyna Wlazło
10:35 - 11:20 język polski klasa VII Katarzyna Wlazło
11:30 - 12:15 język niemiecki klasa VII Dorota Drożdż
12:25 - 13:10 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Galant
13:20 - 14:05 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Roman Galant
14:15 - 15:00 koło dziennikarskie klasa VII Katarzyna Wlazło

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 język polski klasa VII Katarzyna Wlazło
08:35 - 09:20 geografia klasa VII Aneta Męcina
09:30 - 10:15 religia Marzena Kmieciak
10:35 - 11:20 język angielski klasa VII Aleksandra Zalewska
11:30 - 12:15 fizyka klasa VII Katarzyna Flisiak
12:25 - 13:10 biologia klasa VII Katarzyna Flisiak
13:20 - 14:05 matematyka klasa VII Teresa Majchrzak
14:15 - 15:00 świetlica sala informatyczna Krzysztof Jaszczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:35 - 08:25 zajęcia z wychowawcą klasa VII Katarzyna Wlazło
08:35 - 09:20 język polski klasa VII Katarzyna Wlazło
09:30 - 10:15 język angielski klasa VII Aleksandra Zalewska
10:35 - 11:20 informatyka sala informatyczna Krzysztof Jaszczyk
11:30 - 12:15 język niemiecki klasa VI Dorota Drożdż
12:25 - 13:10 muzyka Joanna Woźniak
13:20 - 14:05 wychowanie do życia w rodzinie klasa VII Monika Pokorska
14:15 - 15:00 świetlica sala informatyczna Iwona Seroczyńska